This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




WGC in Nieuw Bod om Gouden Juwelen te bevorderen

WGC in Nieuw Bod om Gouden Juwelen te bevorderen

De Gouden Raad van de Wereld (WGC) in samenwerking met de Eerlijke vandaag gelanceerde Gouden Uitdrukkingen 2005, een inzameling van Vicenza van 430 gouden juwelenstukken die door 69 Italiaanse goudsmeden worden ontworpen en worden veroorzaakt.

Volgens een studie die door WGC wordt uitgevoerd, ontdekten de gouden consumenten in zeer belangrijke wereldmarkten dat de eigentijdse ontwerpen en de stijlen van gouden juwelen om bij punt-van-verkoop werden gevonden te ontbreken, vooral wanneer geconfronteerd met de nieuwe concurrentie voor willekeurig inkomen van andere levensstijl gemerkt goederen.

' Gouden Uitdrukkingen - de Taal van Italiaanse Ontwerpen ', hoopt om verbruikersvraag met een inzameling van producten te beantwoorden die niet alleen de uitdrukkelijke emotie door hun ontwerp maar ook het beroep aan een brede marktwaaier met prijspunten die zich van dubbele cijfers in de duizend dollars uitstrekken merken.

"Zoals in 2004, wij deze hoogst innovatieve en relevante inzamelingen verwachten dat bepalen wat in mode in gouden juwelen in het komende jaar zal zijn. Vele nieuwe kettingen, die sterk verkooppotentieel hebben, worden gekenmerkt in de inzameling van dit jaar. Wij zijn zeker dat de ontwerpen die in de inzameling van 2005 worden bevorderd verbruikersvraag van brandstof voorzien binnen de globale gouden juwelenindustrie, zullen helpen evenals helpen om de Italiaanse uitvoer van gouden juwelen op te voeren, "aangekondigde James Burton, CEO voor WGC op een persconferentie tijdens de Markt VicenzaOro op Maandag.


Source: www.idexonline.com/start.asp... (258)


23/1/2005 | Bekeken 7.384 keer (s)


Latest News


•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards
•  Absolute Zero Degrees Create Packaging for Cosmeceutical Brand
•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | WGC in Nieuw Bod om Gouden Juwelen te bevorderen
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Japans | Chinees | Koreaans