 |

Giorgio Armani: Koning GiorgioEr is 30 jaar verlopen aangezien Giorgio Armani zijn wereld-veroverende manieretiket lanceerde. Om te vieren, vertelt hij Jamie Huckbody over het leven, liefde en de toekomst van een imperium.
Het Armani hoofdkwartier, Milaan. Het is de dag nadat Giorgio Armani klaar is met het voorstellen van zijn lente/zomer 2005 inzamelingen. Ik ben geïnformeerde dat M. Armani, aangezien hij moet worden gericht, „laat een klein beetje“ in werking stelt, aangedrongen hebben op het gaan naar de toonzaal ervoor zorgen dat alles „enkel zo“ vóór de aankomst van de internationale manierkopers is.
Hoe kon niet het „enkel zo“ zijn? Dit is, toch Armani, het merk dat een reputatie op afgezwakte verfijning in een palet van grijs, beige, en… greige heeft gebouwd. Maar anderzijds opnieuw, deze grongigheid dat de grenzen op obsessie als geen verrassing komt.
Dit is de man die weigert laten gaan, de man die, ondanks zijn 70 jaar, nog singlehandedly zijn $2bn bedrijf in werking stelt. En heeft Pecs van 20 éénjarigen.
In hij grenzen: een wervelwind die van energie en verontschuldigingen, zijn uniform van middernacht-blauw draagt breide jasje, zwarte T-shirt en zwarte broeken. Hij leidt me in zijn bureau: een aan de kleine kant ruimte waar de bleke houten-met panelen beklede muren met portretten van de man zelf gevoerd zijn.
Er zijn Andy Warhol silkscreen druk van een Studio 54 era Armani en Aaron Shikler (beroemd voor zijn portretten van John F en Jackie Kennedy)
more: news.independent.co.uk/people/pr... (186)
January 23, 2005 | Viewed 24,782 time(s)
|
 |