 |

De Ontwerpen van JulRe aan de Boomstam van de Juwelen van de Gastheer tonen in New YorkDe vroegere Manier en de Persoonlijke Adviseur van het Beeld draaiden de Ontwerper van Juwelen, de voorproeven van Juliet Renee Williams haar Lente/Inzameling van de Zomer van 2005 met een avond van luxe en plengoffers.
Voor een gemiddelde dag, is het vrij normaal om juwelenontwerper, Juliet Renee Williams in een witte t-shirt en jeans te vinden die, kostbare halfedelstenen vastbinden op zijdedraad of ontwerpen schetsen op een stootkussen van kunstdocument in haar ontwerpstudio in de Stad van Jersey, NJ vol overgave werken. Maar op Donderdag, 10 Februari, 2005 van 6 PM - 9 PM, zal zij op een weinig „glam“ zetten om een voorproef van haar Inzameling van de Juwelen van de Lente/van de Zomer van 2005 bij het Hotel van de Muse in de Stad van New York voor te stellen. Deze gebeurtenis zal de 7de belangrijkste inzameling Juliet heeft ontworpen en voorgesteld sinds de aanvang van 2001 van haar bedrijf, Ontwerpen JulRe merken.
Gekend voor haar gewaagde, kleurrijke en uitstekende wearable kunst, stelt de recentste inzameling van Juliet, die officieel in recent Maart zal lanceren, niet teleur. Gebruikend een eclectische mengeling van ongebruikelijke halfedelstenen zoals lepidolite, cyaniet en chrysocolla met beter - bekende granaat, robijn en topaas, heeft zij verbazende multi-strand halsbanden, lasso's, stilettooorringen en armbandarmbanden gecreÃërd. De inzameling verkoopt van $65 - $450 in het klein.
De gasten die de „door uitnodigings slechts“ gebeurtenis bijwonen zullen zorgvuldig van geselecteerde wijnen van Sonoma, CA het wijngebied, weelderige hors d'ouevres en de geluiden genieten
more JulRe Designs to Host Jewelry Trunk Show in New York
January 25, 2005 | Viewed 29,152 time(s)
|
 |