|

 |

De grote en Kleine Namen op de Manier van Mensen opteren voor de Presentaties van de ToonzaalJean-paul Gaultier en Karl Lagerfeld verlieten de loopbrug om hun de winter menswear lijnen in de intimiteit van hun toonzalen, een gemeenschappelijke optie te onthullen voor up-and-coming merken met beperkte begrotingen.
Een kleine toonzaalpresentatie staat kopers toe om orden in het kalme plaatsen te plaatsen en staat redacteurs toe om de kleding omhoog te zien dicht, of op hangers of op interne modellen die de sport de handtekening het seizoen zoekt.
En, misschien in het bijzonder belangrijk, kost zulk een vertoning een manierhuis een veel minder dan opzichtige loopbrug toont.
Gaultier, die zijn lente-zomer 2005 haute-couturesinzameling op de loopbrug in zijn hoofdkwartier van Parijs enkel drie dagen geleden onthulde, paste de ruimte aan om zijn tot de herfst-winter 2005-06 inzameling de enige ster van de show te maken.
Hij bood een scherp silhouet met kostuums aan die dicht bij het lichaam worden gesneden en die met kleermaker het stikken worden gebeëindigd. Voor de man die van het dragen van duidelijke witte overhemden wordt vermoeid, bood hij de bebouwde trenchcoat en perfectoversies van het motorfietsjasje aan.
De Franse ontwerper trok inspiratie van de werkzaamheden van kubiste schilder Robert Delaunay voor zijn uiterst dun breigoed. Hij zal zowel mannen als vrouwen op de loopbrug in Maart, een beweging zetten die het huis zegt het merk meer samenhang zal geven.
Hoewel hij opvoert toont loopbrug twee een jaar voor de lijn van zijn vrouwen, heeft Lagerfeld om zijn menswear op nog te zetten
more: story.news.yahoo.com/news?tmpl=s... (124)
January 31, 2005 | Viewed 26,631 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |