 |

De Handelsbeurs van de Manier van het prestigeHet prestige, in zijn derde uitgave, is de Fijnste Internationale Handelsbeurs van de Manier Voor Bovenleer - - Hoge de slijtageMerken van de Manier & van de Voet van het Eind.
Het prestige gesponsord=wordt= door de de „Europese Manier en TextielRaad“ EFTEC van de Uitvoer en zal wordt gehouden vanaf 17 tot 19 September, 2005 in Doubai, de V.A.E op het Centrum van de Wereldhandel.
Het prestige zal de recentste inzamelingen en de tendensen van de Europese manierindustrie als Italië, Duitsland, Frankrijk, Spanje en anderen voorstellen & zal ook geselecteerde fabrikanten van uitstekende kwaliteit toelaten, veroorzakend eigen merken zoals Libanon, Turkije, de V.S., en Canada.
Een uitgebreide bevorderingscampagne die 10.000 bezoekers van de manierhandel met inbegrip van detailhandelaars, importeurs, handel drijvende bedrijven, investeerders, beheer van winkelcomplexxen en warenhuizen van de volgende landen richt: De V.A.E, Saudi-Arabië, Koeweit, Qatar, Bahrein, Iran, Oman, Yemen, Libanon, Jordanië, Syrië, Pakistan, India, Zuid-Afrika, Kenia, Oezbekistan, Azerbaijan, en Kazachstan.
De exposanten van 13 landen boden meer dan 160 van de belangrijke de kleding en het schoeiselmerken van de wereld (Benvenuto, Bogner Leer, Calvin Klein, Christian Lacroix, Katoenen Club, Escada Sport, Fin Karelië, Guiducci, Guy Laroche, Sport Versace en meer) aan bij de Herfst van 2004 van het PRESTIGE.
more: www.prestige-dubai.com... (615)
May 4, 2005 | Viewed 28,845 time(s)
|
 |