|

 |

Adidas door Stella McCartney Spring Summer 2006adidas en Stella McCartney breiden verder hun succesvolle het ontwerpinzameling van sportprestaties door " Flyride uit te introduceren, een loopschoen die de lichtste hiel-aan-teen a3 kenmerkt die systeem voor vrouwen beschermt.
Het is de eerste adidastechnologie dat uitsluitend door adidas door de waaier van Stella moet worden gelanceerd McCartney.
" Flyride is de nieuwe generatie van de sleutel die van adidas technologie, a3 beschermt.
Het werd ontworpen uitsluitend voor vrouwen zoals de pasvorm was die op de speciale vrouwen van adidas het laatst wordt voortgebouwd. Terwijl het kenmerken van allen " profiteert beschermen, is " Flyride lichter, zachter en flexibeler.
De extra voordelen omvatten extreme breathability door het gebouwde netto van het netwerkbovenleer en zweet absorberen en anti-geurbehandelingen in de binnenzool die u zelfs op hete de zomerdagen comfortabel zal houden.
Stella McCartney: „Ik ben geëerdo om de kans worden geboden om met zulk een ongelooflijke technologie te werken. Wij hebben een groundbreaking product bereikt: “ Flyride is een de prestatiesproduct van echt innovatieve vrouwen en hopelijk de beste het kijken loopschoen daar!“
De schoen heeft een unieke blik met het traditionele schuim beschermen vervangen door de een " Flyride structuurelementen.
more Adidas by Stella McCartney Spring Summer 2006
February 5, 2006 | Viewed 71,995 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |