 |

De Manier van Parijs: Het Grootmoedige Spel van Yamamoto van Yohji op AandeelYohji Yamamoto van Japan op Zondag leende apart de nietjes van de mannelijke garderobe, nam hen en verenigde hen weer imaginatively opnieuw voor vrouwen de volgende winter -- slechts overmaats.
Verstandig spelend met aandelen voor losse broek, lagen en jasjes, onthulde de onconventionele ontwerper zijn confectieinzameling op de openingsdag van een bezige, van acht dagen kalender van Parijs.
Hij gaf brede of flodderige doelbewust broeken reeds bovenmatige breedte bij de taille, een jasje dat van de schouders wordt gehangen of had kokers die te lang waren en trilby was tweemaal de grootte van het hoofd.
Maar het allen klopte aan een serenely verfijnde inzameling voor de herfst-winter 2006-07 die zacht mannelijk en ontspannen was, met laid-back muziek die het tempo voor de weloverwogen, regelmatige stappen van de modellen plaatst.
Met overvloed van andere trucs omhoog zijn koker, de meester van vorm en aandeel besloten jasjestaarten, een sjaal van de schouder of drapeerde om één kant van een laag te vormen, en leidde tot een soort broek-rok fusie.
Evenals zijn handtekeningszwarte, bood hij schoolblazer Bourgondië en marinestrepen, levendig turkoois, melkachtig wit aan, groene stelde het leger of grimmig licht in donkere kleuren in werking.
more: news.yahoo.com/s/afp/20060227/lf... (405)
February 28, 2006 | Viewed 38,503 time(s)
|
 |