 |

9de TFFE: De Turkse Tentoonstelling van de Stof van de ManierDe Turkse Tentoonstelling van de Stof van de Manier (TFFE) zal van volgende seizoen voor ontwerpteams van belangrijke detailhandelaars, hoofdstraatleveranciers, maniermerken en individuele ontwerpers relevanter en nuttig zijn.
De gebeurtenis zal bij een nieuw trefpunt, Zaal Brompton op het parterre bij het Hof van Graaven, op een nieuwe dateline, een Dinsdag en een Woensdag 3-4 Oktober plaatsvinden.
Het werd eerder gehouden in Olympia in Augustus.
De organisator ITKIB heeft de show bewogen zodat het dicht het programma dat van de belangrijkste Europese stoffenmarkten volgt, UK-based ontwerpers toestaat om hun onderzoek naar Milaan en Parijs, en toen orde in Londen te doen.
Om bij te wonen nemen de kopers hun definitieve besluiten in Londen, zal TFFE nogmaals zijn well-received tendensgebied kenmerken dat door de Nederlandse dienstStudio Commandeur wordt bedacht, die de recentste ontwikkelingen van exposanten zal tonen.
Zoals gebruikelijk, de aanbieding bij TFFE ook zal tussen voorwaartse ordeinzamelingen (voor de herfst 07), evenals korte orde en snelle manieropties voor de winter 06/07 en de lente/de zomer 07 worden verdeeld.
De Turkse molens kunnen om orden binnen zo weinig draaien zoals drie weken.
De tekens & de Spencer, Volgende, Debenhams, Misser Selfridge, John Lewis, Principes, het Eiland van de Rivier, Hoogste Winkel en Tesco zijn onder de vele detailhandelaars die TFFE essentieel vinden.
more 9th TFFE: The Turkish Fashion Fabric Exhibition
August 25, 2006 | Viewed 62,055 time(s)
|
 |