This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Varoom blijft de Aandacht van Ontwerpers en Illustratoren
begrijpen

Varoom blijft de Aandacht van Ontwerpers en Illustratoren begrijpen

In aanmerking genomen voor Ontwerp kent de Week 2007 toe en geselecteerd voor het Creatieve Overzicht Jaarlijkse 2007, heeft Varoom reeds de aandacht van de grafische ontwerp communautaire en gezette illustratie op de agenda van iedereen begrepen wie in visuele mededeling geinteresseerd is.

Met overzichten in Grafik en Creatief Overzicht, kenmerkten een waar internationaal lezerspubliek en stijgende aantallen abonnees wereldwijd, Varoom kwesties 01 en 02 een bevorderende opstelling van gesprekken en profielen van belangrijke illustratoren en beeld-makers.

Kwestie 03 van Varoom is beschikbaar in specialistenboekhandels en kleinhandelsafzet vanaf April 2007.

Uitgegeven door directeur van de toekennings winnend kunst, schrijver en ontwerp onderzoekt de adviseur Adrian Shaughnessy, Varoom 03 internationale tendensen in illustratie door een kritieke blik bij de nieuwe en radicale manifestaties van beeld te nemen dat die de grenzen van een kunstvorm maakt die in traditie wortel wordt geschoten en de geschiedenis van verder tekening uitrekken.

In zijn poging, het "Beeld dat de Geëxplodeerde", internationaal geëerbiedigde schrijver en de criticus Lewis Blackwell de veranderende situatie van illustratie binnen visuele cultuur tijdens het afgelopen decennium onderzoeken.

Uiteindelijk bepleitend een vernieuwde erkenning van de spelen van de rolillustratie binnen alle wijzen van visuele productie.

Het gebruik van geavanceerde 3D software door vier radicaal verschillende illustratoren wordt om hun eigen distinctieve werelden van de siliconetovenaar van de toekomst te creëren geopenbaard in "het In kaart brengen van het Terrein".


More: Varoom Continues to Grasp the Attention of Designers and Illustrators Alike

Design Directory: The Association of Illustrators > Illustration Organizations

9/3/2007 | Bekeken 31.796 keer (s)


Latest News


•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards
•  Absolute Zero Degrees Create Packaging for Cosmeceutical Brand
•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Varoom blijft de Aandacht van Ontwerpers en Illustratoren begrijpen
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans