 |

Het creatieve Denken, Brandmerkend Groot-Brittannië„Het creatieve Denken, Brandmerkend Groot-Brittannië“ is een cursus van twee weken, die is ontworpen om u van een „creatief-moeilijke situatie“ te voorzien - een opwindende kans om de macht van ideeën, creativiteit en het brandmerken bij de Universitaire Universiteit voor de Creatieve Kunsten in Farnham in Groot-Brittannië te onderzoeken - een land dat internationaal voor vibrancy van zijn creatieve industrieën wordt beschouwd (muziek, manier, uitvoerende kunsten, ontwerp enz.).
De cursus zal eerst en het tweede jaarstudenten meer dan 18 yrs van om het even welke creatieve op praktijk-gebaseerde discipline met een hartstocht voor het brandmerken en ontwerp profiteren, maar zal bijzonder relevant voor grafische ontwerpers, reclamecreatives, product en binnenlandse ontwerpers zijn.
Tijdens de cursus zal u aan een waaier van verschillende creatieve processen en ontwerpmethodes zoals worden geïntroduceerde: het visuele onderzoek en informatie verzamelen zich, het zij en lineaire denken, meningsafbeelding en brainstormingstechnieken, creatief planning en tijd-beheer, stemming-raad, conceptengeneratie en evaluatie, ontwerpontwikkeling en implementatie.
U zult onafhankelijk werken om uw creatieve horizonnen probleem-op te lossen en uit te breiden en u zult ook met andere studenten aan samenwerkings team-werkende taken werken.
Het werk van de studio zal van een bezoek aan tentoonstellingen en kleinhandelsafzet in Londen vergezeld gaan.
Het boeken de uiterste termijn is 30 Mei 2007.
more: www.ucreative.ac.uk/index.cfm?ar... (203)
design directory:
The University College for the Creative Arts > Design Education
May 23, 2007 | Viewed 26,927 time(s)
|
 |