|

 |

Kevin van de Propaganda van de planeet waadt het Communicatie van Rechters Internationale Jaarlijkse Ontwerp van KunstenDe directeur van Kevin Wade, belangrijkste en creatieve bij de Propaganda van de Planeet, zal als één van de negen hoogste ontwerpers dienen die Ontwerp Jaarlijkse 48 beoordelen van het Communicatie tijdschrift van Kunsten. Gepubliceerd in November, wordt het beschouwd de grafische geëerbiedigden en prestigieuze ontwerpconcurrentie het meest gebegeerde als ontwerpindustrie van de „, in de wereld.“
Aantrekkend ingangen van de V.S., Canada, Engeland en 40 andere landen, de Jaarlijkse eigenschappen van het Ontwerp wordt de beste affiches, brochures, verpakking, handelsmerken, collectieve identiteit, jaarverslagen, catalogi, briefhoofden en signage, en volledig geïndexeerde voor verwijzing.
Slechts 2% van het ingegane werk wordt geselecteerd voor jaarlijks.
De gedetailleerde titels voorzien de lezer van een verklaring van het werkingsgebied van het project, het concept en de oplossing.
Het werk van Wade op het werk van de Planeet heeft regelmatig Jaarlijks in afgelopen kwesties van het Ontwerp geleken.
Hij beschrijft zijn benadering van ontwerp als „vork in de broodrooster.“
Geboren van succesvol maar uiteindelijk unsatisfying weinig jaren die voor grafisch ontwerp werken en de reclame van firma's, levensonderhoud-porren-be*werken-het van Wade is de -goede houding een leidend principe van de ideologie van de Planeet.
Zijn werk heeft hem wijd erkenning, met inbegrip van een benoeming Grammy voor het Beste Ontwerp, de toekenning en de publicatie van het Pakket in dozens ontwerptijdschriften en boeken verdiend.
more Planet Propaganda's Kevin Wade Judges Communication Arts' International Design Annual
design directory:
Planet Propaganda > Advertising Design Companies
August 16, 2007 | Viewed 58,050 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |