 |

ReBrand 100 Globale ToekenningRebranding is veel meer dan herontwerpend een embleem.
Vele bedrijven die van plaats te veranderen of brengen vaak oppervlakkige veranderingen met weinig effect, of extreme veranderingen werken aan die bestaande klanten vervreemden.
ReBrand 100 Globale Toekenning, die ingangen voor zijn jaarlijkse concurrentie tegen dit 26 September uitnodigt, 2007, identificeert gevallenanalyses over merken die deze strategisch blunderen hebben vermeden.
Georganiseerd door ReBrand, de enige bron voor gevallenanalyses en programma's over efficiënte merktransformaties, juried ReBrand 100 Globale Toekenning is door een geachte commissie van internationale bedrijfs en ontwerpleiders, en is de hoogste erkenning voor merk het herbouwen en herontwerp in de bedrijfsarena.
more The ReBrand 100 Global Awards
design directory:
ReBrand 100 > Logo and Branding Design Awards
August 27, 2007 | Viewed 71,695 time(s)
|
 |