 |

De Gang van het ontwerpDe ontwerpstudio's van Psyrri nodigen ontwerpers over de bol (van Europese metropolen zoals Athene, Londen, Parijs, Milaan, Hamburg en Madrid aan Montana U.S.A) uit om zich met hen te verenigen en een thema te verkiezen om een tentoonstelling tot stand te brengen.
Deze creatieve verbinding, bevordert het concept „samenwerking“ in visuele mededeling, die grafisch ontwerp en audiovisuele vormen combineert.
Het onderzoekt de verhouding van ontwerp met diverse kunstvormen zo divers zoals het koken en architectuur en poogt het hiaat tussen afzender en ontvanger te verminderen.
De creatieve teams van Psyrri, zullen hun deuren aan het publiek tijdens 1-3 Februari en opstelling een interactieve ontwerpspeelplaats in het centrum van Athene heropenen.
more: www.designwalk.gr... (240)
January 7, 2008 | Viewed 26,963 time(s)
|
 |