This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]
Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Geen Verwarring van het Merk die van Jaguar, de Verkoop 
van de Zwerver van het Land aan Tata wordt verwacht

Geen Verwarring van het Merk die van Jaguar, de Verkoop van de Zwerver van het Land aan Tata wordt verwacht

De brandmerkende deskundige en uitgever Jack Yan van het maniertijdschrift, die mede gecreëerd voorbij het Brandmerken en als directeur bij de denkgroep van de Groep Medinge, dient zegt dat hij geen problemen met de Jaguar en van de Zwerver van het Land merken voorziet nu zij onder de Tata Groep India zijn.

"Er zijn wat geweest vrees-mongering onder sommige kwarten, maar het zal zaken gebruikelijk voor Jaguar zijn en de Zwerver van het Land," hij zegt.

"Als om het even wat, de huidige marketing duw sterker zal worden omdat de toekomst van de merken." wordt verzekerd

M. Yan zegt dat op het vooreind, weinig over één van beide merk zal veranderen, en geen reclame zal met een "jaguar- afdeling van de Tata Groep" uitgaan.

Hij zegt dat de manier-etiket fusies een beter teken zijn van hoe Tata Jaguar en de Zwerver van het Land dan vroegere automobieltouwtjes zoals BMW-Zwerver of DaimlerChrysler zal behandelen.

"U ziet Alexander McQueen of Chanel of geen van de Europese maniermerken eigendom door LVMH of Gucci afkondigen.

Zij zetten een illusie van onafhankelijkheid voort, "hij zegt.

Onder zijn belangen, publiceert M. Yan Lucire, een internationaal maniertijdschrift dat drukuitgaven op drie continenten heeft.

"Wanneer het over het luxegebied komt zult u merken zien die met meer reverence worden behandeld.

Bugatti, Lamborghini en Bentley worden bezeten door Volkswagen, en Rolls-Royce door BMW, en dat is het waarschijnlijkere gaan Tata's benadering zijn."



27/3/2008 | Bekeken 5.277 keer (s)


Latest News


•  ACR Electronics Hires Planet Propaganda to Shape Brand for Outdoor Market
•  Playspace: Monster Tea Party
•  Kia Ceed First Korean Car to Earn Design for Environment Award
•  DPR Construction Tapped by AIA for National Headquarters Project
•  Hospital Design Can Heal According to First Comprehensive Report
•  Michael P. Hanson of JDavis Architects Earns LEED Accreditation
•  2008 Governor General's Medals in Architecture
•  City Move Interdesign: Call for Entries
•  ICON5: The Illustration Conference
•  Leo Burnett Taipei Declared Leadership Agency
•  Black & White Project Space
•  eBay Opens New Green Building
•  CITIN: Creative Industries Champion Announced
•  U2 Understanding Users: Conference on User-centred Design

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Geen Verwarring van het Merk die van Jaguar, de Verkoop van de Zwerver van het Land aan Tata wordt verwacht
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans