This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Het Theater van het merk maakt een Grote Plons

Het Theater van het merk maakt een Grote Plons

De firma van de woede, de Woede van Coverdale van de Duidelijkheid, bezit het Ontwerp van het Valscherm, dat aan de rekeningen van de Duidelijkheid werkt en ook zijn eigen cliëntlijst heeft. De woede en de Molenaar Marcia, de vice-president van het Valscherm en de directeur van merkontwikkeling, zoeken kansen om de ontwerpfirma betrokken te krijgen bij wat zij "merktheater." roepen

Zij verpakken vandaag omhoog één inspanning: een vertoning tegen het roken bij de Markt van de Staat. Het onderzoek toonde aan dat de vissers tweemaal zo waarschijnlijk zullen roken aangezien zij die niet vissen.

Zo installeerde het Valscherm een pontonboot bij de markt waarvan de adviseurs uit literatuur terwijl chorus van "Billy Bass" van uit het zingen van vissenriemen een wijsje tegen het roken overgaan.

"Geen twijfel, het werkt," bovengenoemde Richard Bonk, een smoking-onderbrekingsadviseur met het Vennootschap van Minnesota voor Actie tegen Tabak. "Wij krijgen goede blootstelling."

Het theater van het merk kan eenvoudig zijn gebeurtenis marketing door een verschillende naam, maar de Woede en de Molenaar debatteren dat zij een distinctieve benadering hebben. Zij richten aan wat recent werk namens een paar projecten voor Barry Berg en John Wanninger, twee agenten van Burnet van de Bankier Coldwell die zich in de ontwikkelingen van de multiunithuisvesting specialiseren.

De "marketing van onroerende goederen is nooit een gebied geweest dat het hoog-ontwerp," Molenaar zei. "Maar de loft markt wordt zeer volgestopt. Het is belangrijk om te onderscheiden."

Parachuteer gepland en veroorzaakt kickof


Source: www.startribune.com/stories/346/49637... (102)


7/9/2004 | Bekeken 5.768 keer (s)


Latest News


•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards
•  Absolute Zero Degrees Create Packaging for Cosmeceutical Brand
•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Het Theater van het merk maakt een Grote Plons
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans