This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




De Kolonie van de kunstenaar selecteert de Winnaar van de
Wedstrijd van het Embleem

De Kolonie van de kunstenaar selecteert de Winnaar van de Wedstrijd van het Embleem

Als u van de kunsten houdt, werd de Donderdag nacht in Zanesville van de binnenstad ontworpen voor u.

De winnaar van de concurrentie van het embleemontwerp voor de Kolonie van de Kunstenaar van Zanesville werd aangekondigd bij de Fotografie van de Studio Z op S. zevende St. Donderdag avond.

Travis plotseling, 32, die in Zanesville groeiden en nu een free-lance kunstenaar en een adverterende directeur in Cleveland zijn, was de winnaar van de 87 ingangen van allen over Ohio.

Plotseling bovengenoemd ging hij de concurrentie in nadat zijn moeder hem riep en hem vertelde die van de kunstenaarskolonie en de nieuwe studio's door het gebied Zanesville opent.

"Toen ik groeide was er geen partij voor kunstenaars om op dit gebied te doen," plotseling gezegd. "Ik denk wat deze studio en Alan Cottrill voor het gebied, samen met de vele kunstenaars die zich hier om bewegen worden geïnspireerd en hun werk te delen, zijn een goed begin." doen

Gelooft plotseling het aanmoedigen van kunst onder de jongelui nodig is.

Het akkoord gaan met plotseling is twee kunstenaars die ook het grote openen van hun galerij en studio, Studio 202, Susan Nash en Susan Stubbins hadden.

Hun galerij en studio, die bij 47 N. vierde St. wordt gevestigd, die met vertoningen van hun gewatteerde stukken wordt geopend.

Stubbins toonde trots drie stukken het gewatteerde muur hangen die van geheugen worden gemaakt dat uit haar schoonmoeder wordt bijeengezocht.

Chole, 4, en Cassie Eicher, 7, waren twee strevende kunstenaars die werkelijk van het werk Stubbins hielden.



Source: www.zanesvilletimesrecorder.com/news/... (195)


23/11/2004 | Bekeken 7.561 keer (s)


Latest News


•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | De Kolonie van de kunstenaar selecteert de Winnaar van de Wedstrijd van het Embleem
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans