|

 |

Lanceren de Universitaire Studenten van Huddersfield Hun Grafisch OntwerpHebben de Universitaire studenten van Huddersfield hun eigen ontwerptijdschrift uitgewerkt.
Maar de onderneming impliceert document of geen druk; het is al online.
De studenten van de gegevensverwerking en van de techniek hebben Grafische opstellingsStraat, een driemaandelijks tijdschrift.
De eerste kwestie is uit in cyberspace en de volgende zal in Januari verschijnen.
Het tijdschrift zonder winstbejag is het geesteskind van spreker John Kelly.
Het doel van het tijdschrift - dat door het team Canalside wordt ontwikkeld - is de ervaring van de studentenaanwinst en waardevolle vaardigheden buiten hun zuiver academisch werk te helpen.
Nu, zijn 19 éénjarigen Joe Turner en Tony Eckersley, 21, verkozen om het tijdschrift mede-uit te geven en het te nemen op het volgende niveau.
Grafische de straat is vrij om te bekijken en de paarhoop het debat onder ontwerpstudenten zal vonken.
Het tijdschrift zal eigenschappen over visuele ontwerp en mededelingen dragen.
De studenten kunnen ook in een royalty-vrije beeldbank onderdompelen - en hun eigen werk online posten.
Één student waardig van extra erkenning zal elke kwestie worden uitgekozen in detail te profileren.
Joe, die drie maanden werkend in Californië de vorige zomer doorbracht, zei: „Wij ontmoetten heel wat mensen als ons die ontwerpers die waren hun vaardigheden, visuele taal en het kritieke denken proberen te ontwikkelen.
more: www.streetgraphic.com... (413)
December 5, 2004 | Viewed 29,320 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |