 |

De republiek van Ontwerpers leidt het Europese Van plaats veranderen voor Coca-colaDe republiek van Ontwerpers (tDR) is, verzocht om de Europese vertegenwoordiger van het project van de Coca-cola te zijn M5: een strategisch initiatief dat poogt de Cokes op een ander niveau te nemen.
Tijdens het afgelopen decennium, tDR een reputatie als één van de belangrijke het merkadviseurs van de wereld heeft gebouwd: met recente projecten die voor Nokia, Sony, Deutsche Bank, Zweedse Telecommunicatie, Nickelodeon en Paco Rabanne worden ondernomen.
Aanvankelijk werkend met Cokes aan een beperkte uitgavenfles: tDR ontwikkelde een volledige merkwoordenschat en een houding geroepen „Liefde die“ zijn die een deel van een veel bredere, globale campagne met inbegrip van gebeurtenissen, multimedia, een waaier van koopwaar en boven de lijn marketing activiteit is geworden.
Ian Anderson, stichter en directeur van de Republiek van Ontwerpers zei: De „grootste uitdaging die bedrijven onder ogen ziet vandaag is efficiënt het communiceren met hun markt. Voor grote merken zoals Cokes, is de algemene reclame niet meer een optie: het is zowel duur als ondoeltreffend.
„De liefde die“ biedt Cokes de kans om een directe verhouding met hun consumenten te smeden is. Het bericht is eenvoudig: uitspreidende liefde rond de wereld; maar de kanalen van levering zijn gloednieuw.
Deze fascineren tijden voor ontwerpers: de projecten zoals M5 nodigen ons uit om onwaarschijnlijk te onderzoeken en onvermijdelijk dat werpt op sommige zeer opwindende mogelijkheden. „
more The Designers Republic Leads European Repositioning for Coca Cola
design directory:
The Designers Republic > Graphic Design Studios
February 4, 2006 | Viewed 51,088 time(s)
|
 |