|

 |

EP Sila Soyer neemt Roer van het Hoofdartikel van de BuitenkantSila Soyer is bevorderd aan Uitvoerende Producent van het Hoofdartikel van de Buitenkant, dat het roer van het op sOHO-Gebaseerde hoofdartikel, ontwerp en visuele gevolgenboutique gewijd aan het voorzien van advertentieagentschappen van een samenwerkings creatief milieu voor hun high-end traditionele en nieuwe media projecten neemt.
Vroeger brengt het Hoofd van BedrijfsOntwikkeling voor het twee éénjarigenbedrijf, Soyer een diverse reeks vaardigheden in haar nieuwe positie aangezien zij omhoog een uitgelezen talentenrooster leidt dat eigenaar/redacteur Scott Gaillard en redacteurs Scott Gibney, Jeff Ferruzzo, Steve Evans en Neil Gust omvat.
„Het is opwekkend om met zulk een diverse en multi-begaafde team te werken,“ neemt nota van Soyer.
„Elk van Buitenredacteurs heeft bijzondere sterke punten, maar hun gemeenschappelijk-grond is dat zij allen rond hebbenspoelen gemaakt en brede ervaring die een verscheidenheid van genres snijden. Zij zijn ook alle grote vertellers en delen een scherpe betekenis van ontwerp en een liefde van muziek.“
De hogere grafische ontwerper Jaime Lamond, de grafische ontwerper Riccardo Sinti en de de Discrete Vlam/kunstenaar Steve Mottershead van de Vuurhaard brengen een andere reeks vaardigheden en een nieuwe afmeting aan het bedrijf.
Soyer is van mening dat deze aanvulling van een hoog-kaliberkunstenaars haar de unieke kans biedt om het bedrijf in sommige opwindende nieuwe richtingen met high-profile gevolg-gedreven vlekken en technisch opwindende nieuwe media projecten te nemen.
more EP Sila Soyer Takes Helm of Outside Editorial
design directory:
Outside Editorial > Communications Design Companies
February 12, 2006 | Viewed 50,811 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |