 |

Het roepen van Alle Grafische Ontwerpers: De geïnspireerdee Markt 2006 van de KunstDe geïnspireerde6 Markt van de Kunst, een jaarlijkse gebeurtenis van het lanceringsstootkussen voor nieuwe eigentijdse kunstenaars, zoekt omhoog een deskundige en volgende grafische ontwerper om de catalogus van zijn kunstenaar van 2006 te ontwerpen.
De geïnspireerde0 Markt 2006 van de Kunst zal in de prachtige Kerk van Christus, tegenover de markt Spitalfields, van achtste aan 12 van November worden gehouden.
Wij verwachten footfall meer dan drie duizend dit jaar als resultaat van onze het ontluiken reputatie, uitzonderlijke plaats, en strenge marketing.
De kunstenaarscatalogus zal niet alleen door elk van onze kunstenaars en bezoekers, maar ook door de collectieve cliënten worden bekeken wij, ontvangen evenals talrijke van de kunstmarkt beroeps. Dit is een kans om uw capaciteit voor een ideale artistieke gemeenschap te demonstreren.
De geselecteerde ontwerper zal een catalogus ontwerpen die zowel kunstenaars het tentoonstellen evenals de advertenties van onze verdedigers als sponsors omvat. Het afwerkingskunstwerk moet klaar zijn voor druk tegen 1 September.
Wij zullen volledig krediet van uw werk in de catalogus, en verwijzingen voor potentiële werkgevers verstrekken.
more: www.inspiredartfair.com... (780)
design directory:
Inspired Art Fair > Art Events
March 31, 2006 | Viewed 38,904 time(s)
|
 |