This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




De ontwerper wint Toekenning voor Uniek Boek Gebruikend 
Synthetisch Document YUPO

De ontwerper wint Toekenning voor Uniek Boek Gebruikend Synthetisch Document YUPO

Christopher Bray, het Nieuwe Toevluchtsoord, VT, de schrijver, de redacteur en de boekontwerper werden onlangs genoemd een toekenning-winnaar bij twee belangrijke boekcompetities voor zijn boek, de "Opleidende Metgezel van Barbier Dressage" door Dominique Barbier.

Bray werd toegekend een toekenning IPPY in Washington DC bij de Internationale Onafhankelijke concurrentie van de Toekenning van de Uitgevers van het Boek evenals toont de Eerste Prijs bij het Boek van New England, één van de oudste en meest prestigieuze boekmarkten in de Verenigde Staten.

Bij de Toekenning van Mei IPPY in Washington DC, toon de organisator Jim Barnes Bray's het boek van Barbier "briljant en informatief." aanhaalde

De show, die meer dan 3.400 ingangen trok, komend uit elke staat van de V.S. en Canadese provincie evenals 17 andere landen, was het sterkste gebied dat in de tien jaar van de show wordt gezien.

"Dit jaar meer dan ooit, schrijven en publiceren in deze boeken zijn echt opmerkelijk geweest, en het is uiterst moeilijk geweest om wat te kiezen en anderen uit te sluiten," zet Barnes voort.

Het Boek van New England toont, nu in zijn 49ste jaar, eigenschappenboeken van ontwerpers rond het land.

Bray's ingang, de "Opleidende Metgezel van Barbier Dressage, werd" geselecteerd door de rechters van meer dan 600 ingangen voor zijn "buitengewone keus van materialen voor dit creatieve, goed-bewerkte gebiedshandboek, en zijn elegant maar toch praktisch ontwerp."


More: Designer Wins Awards for Unique Book Using YUPO Synthetic Paper

Design Directory: Yupo

8/9/2006 | Bekeken 34.705 keer (s)


Latest News


•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | De ontwerper wint Toekenning voor Uniek Boek Gebruikend Synthetisch Document YUPO
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans