 |

De Uitbreidende Inhoud van het Bulletin van de Technieken van de Illustrator van de adobeDe uitgevers van het bulletin van de Technieken van de Illustrator van de Adobe hebben aangekondigd dat zij hun tijdschrift uitbreiden om meer pagina's en inhoud van een privé-leraar te omvatten.
Beginnend met Kwestie 3, zullen de Technieken van de Illustrator van de Adobe 32 pagina's van advertentie-vrije leerprogramma's en uiteinden, specifiek voor gebruikers van de Illustrator van de Adobe zijn.
Bovendien, heeft de de metgezelwebsite van het bulletin een toenemende inzameling van meer dan 25 online geleidelijke en videoleerprogramma's voor abonnees met meer die elke week worden toegevoegd.
De leidende Redacteur, Tsjaad Neuman, verwacht zelfs nog meer groei in komende maanden.
„Wij zijn opgetogen met de positieve reactie het bulletin en de website heeft ontvangen,“ verklaarde Neuman.
„Wij zijn nu zeer geconcentreerd bij het kweken van zowel de publicatie als online gemeenschap zodat de combinatie het belangrijkste middel zal worden een gebruiker van de Illustrator in voor het beheersen van het programma.“ onttrekt
more: www.illustratortechniques.com/... (1,238)
design directory:
Adobe Illustrator Techniques > Illustration Ezines
October 13, 2006 | Viewed 35,220 time(s)
|
 |